Wymień baterie na choinkę!

W zamian za baterie i akumulatorki otrzymasz drzewko świąteczne.

Zapraszamy mieszkańców Marek w dniu 6 grudnia 2025 roku (sobota) w godzinach 14:00-17:00 na parking przy Urzędzie Miasta Marki przy al. Marsz. J. Piłsudskiego 95, gdzie podczas Jarmarku Świątecznego, w zamian za przyniesione baterie i akumulatorki będziemy rozdawać drzewka świąteczne (świerki).

"Wymień baterie na choinkę" to akcja edukacyjna mająca na celu uświadamianie mieszkańców w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi (bateriami i akumulatorami).

Uprawnionymi do otrzymania drzewka są mieszkańcy Gminy Miasto Marki, którzy w trakcie akcji na miejsce zbiórki (stoisko Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki) dostarczą baterie i/lub akumulatorki.

Jeden uprawniony otrzyma 1 drzewko za 50 szt. dostarczonych baterii i/lub akumulatorków.

Wydawanie drzewek odbywać się będzie wyłącznie 6 grudnia 2025 roku od godziny 14:00 do czasu wyczerpania drzewek, lecz nie dłużej niż do godziny 17:00.

3 grudnia 2025

Infografika.
fot. 1
Harmonogram
odbioru odpadów
Jak segregować
odpady
PSZOK Pojemniki na odpady Deklaracja
Dostępności
UM Marki   zwierzaki.marki.pl  

© Urząd Miasta Marki - Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, pok. nr 4; 22 781 10 03; srodowisko@marki.pl

Zdjecia: Pixabay.com
ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry