PSZOK czynny od soboty 25 kwietnia

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do zaleceń obsługi

Szanowni Państwo,

z dniem 25 kwietnia br. (sobota) otwieramy dla mieszkańców Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych PSZOK w Markach. Prosimy jednak o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do zaleceń obsługi.

Regulamin  korzystania z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Markach przy ul. Dużej, w okresie trwania epidemii COVID-19:

  1. PSZOK otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 11:00-19:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
  2. Na terenie PSZOK jednocześnie może przebywać tylko jeden mieszkaniec dostarczający odpady lub w przypadku odpadów gabarytowych minimalna liczba osób niezbędnych do przeniesienia gabarytu.
  3. W przypadku większej liczby osób, pozostałe oczekują na swoją kolej poza terenem PSZOK zachowując minimum 2 metrowe odstępy od innych osób.
  4. Osoby przebywające na terenie PSZOK mają obowiązek posiadać zakryte usta i nos, a na dłoniach jednorazowe rękawiczki.
  5. Pozostałe zapisy Regulaminu PSZOK przyjętego Zarządzeniem Nr 0050.114.2019 Burmistrza Miasta Marki z dnia 7 sierpnia 2019 roku pozostają niezmienione.

Zwracamy uwagę na stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz przestrzeganie zasad sanitarnych i higienicznych. Wszyscy powinniśmy zachować ostrożność, odpowiedzialność za siebie, a co za tym idzie - współodpowiedzialność.

23 kwietnia 2020

Zdjęcie przedstawia Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych PSZOK w Markach
Harmonogram
odbioru odpadów
Jak segregować
odpady
PSZOK Pojemniki na odpady Deklaracja
Dostępności
UM Marki   zwierzaki.marki.pl  

© Urząd Miasta Marki - Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, pok. nr 4; 22 781 10 03; srodowisko@marki.pl

Zdjecia: Pixabay.com
ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry